San Bartolomé
San Bartolomé otelleri ve daireleri, San Bartolomé'deki tüm konaklama tesisleri
San Bartolomé'deki 4 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Hotel El Grifo
Malva, 8, San Bartolomé, İspanya
Güneşlenme terası, iç avlu, ortak dinlenme salonu sunan Hotel El Grifo, San Bartolomé şehrinde Campesino Monument'a 800 metre mesafede yer almaktadır. Bu tesisin çeşitli olanakları arasında, özel bir…
Villa Deluxe Campesina Private Pool
El Parral 135, San Bartolomé, İspanya
Villa Deluxe Campesina Private Pool villası Lanzarote Havalimani havaalanından arabayla 20 dakikalık bir sürüş mesafesinde konaklamayı sunar. Villa Deluxe Campesina Private Pool oturma alanı, uydu…
San Bartolomé'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Casa Natura
Calle Juan De Bethencourt, San Bartolomé, İspanya
Dağa bakan Casa Natura, San Bartolomé şehrindeki Casa Museo del Campesino'a 25 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Finca Tomaren
El Parral, 144 - El Islote, San Bartolomé, İspanya
Bütün odalarda WiFi özelliği sunan Finca Tomaren San Bartolomé, Campesino Monument'a 2 km uzaklıkta konaklama olanağı sunmaktadır. Konaklama tesisi, San Bartolomé şehir merkezinden 1 km, Lanzarote…
Hotel Rural Finca De La Florida
El Islote, 90, San Bartolomé, İspanya
San Bartolomé şehrindeki Nuestra Senora de los Dolores'a 7 km mesafede bulunan Hotel Rural Finca De La Florida, tedavi odası, sauna sunmaktadır. El Patio Tarım Müzesi, Hotel Rural Finca De La Florida…
San Bartolomé'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Quintero Suites
- La Florida Villa
- Casa Saboa Daire
- Casas Tomare II Villa
- El Caserio De Gueime Villa Con Piscina Climatizada
- Casa Tatmara Otel
- Casa La Molina Daire
- Lanzarote Frente Al Mar Daire
- Casas Tomare I Villa
- Apartment La Perla I
- Hotel-Finca Rural Jose Manuel 28Pax
- Villa Jose Manuel - Main Property
- Cabanalanz, Cabanas En Lanzarote
- Villa With Amazing Views, Jacuzzi And Private Pool
- Casa Lola Lanzarote Piscina Climatizada Y Wifi Free Villa
- Princesa Ico, Cerca Del Mar
- El Lagar Daire
- Casa Calderetas, Calma Y Relax Villa
- Casa Calderetas Daire
- Casa Calima C Daire
- Las Lagunas Villa
- Villa Margarita
- Casa Calima A Daire
- La Casita De Bartolo Daire
- Habitacion Doble Con Bano Entrada Privada Para Huespedes
- Flower Beach 14
- Apartamento Atenea
- Buegar Otel
- Casa Paraiso
- Estudio Olivina
- Casa El Islote - Pool And Bbq By Lanzarote Vacation Homes
- Holiday Homes San Bartolome - Ace02015-Fyc
- Holiday Homes San Bartolome - Ace02015-Fyb
- Casa Angeles Otel
- El Rincon
- Vacation Home, San Bartolome
- Vacation Home, San Bartolome
- Apartamento En Finca Rural En Lanzarote Otel
- Casa Neisy Lanzarote Con Vistas Al Mar Villa
- Villa Juani
- Mi Pequeno Lujo Autocaravana
- Villa Reguera Deluxe
- Home2Book Alma Atlantica Heaven, Playa Honda
- Loft Amanar Daire
- Casa Teresa Otel
- Holiday Ajei Villa
- Holiday Villa Ajei
- Apartamentos San Bartolome
- Cabana En Plena Naturaleza Otel
Apartamento Lanzarote Art Suite 3
155 Calle Los Reyes, San Bartolomé, İspanya
Apartamento Lanzarote Art Suite 3 dairesi, Cesar Manrique Vakfı'a 7 km mesafedeki bahçe manzarasına sahiptir. Dairede 1 yatak odası, 1 banyo ve teras bulunmaktadır.
Casa Gonzalez-1 Villa
Calle Seguidillas, 3, San Bartolomé, İspanya
Casa Gonzalez-1 Villa, Go Karting San Bartolome'den 14 dakikalık, Casa Museo del Campesino'den ise 25 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Konaklama tesisinde 2 yatak odası, tam donanımlı…